KYRENIA OSCAR RESORT HOTEL

KYRENIA OSCAR RESORT HOTEL

Geniş bir araziye sahip olan tesisimiz, yatak ve oda ünitelerinin uygunluğu sayesinde misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak konforlu ve rahat bir tatil yapmalarına imkan verecek şekilde düşünülmüştür.
Özel tasarlanmış peyzajı, içerisinde çeşitli ağaç tipleri ve yeşillikler içerisinde süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliği taşıyan binbir çeşit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzları Girne‟nin deniz ve güneşi ile birleşerek konuklarımıza özenle seçilmiş zengin Açık büfeleri ve restoranlarının mönüsü ile her türlü damak zevkine uygun yemek çeşitlerimiz misafirlerimizin beğenilerine sunulmuştur.
Girne Turizm Merkezinde yer alan resort otelimiz içerisinde deniz kenarında kendisine ait özel plajı olan ve hurma ağaçları içinde eşsiz doğa güzelliği bulunan egzotik bir tatil kompleksidir.

OTELİN KONUMU
Kıbrıs Adası‟nın Turizm Kenti Girne şehir merkezinde kurulmuş, muhteşem deniz manzaralı ve modern yapısıyla bahçe içerisinde konuşlandırılmış 4 yıldız Tatil Köyü ve otel kategorisindedir. Girne şehir merkezine 20-25 dk yürüme mesafesi ve, Ercan Havalimanına 35 km yaklaşık olarak 35-40 dakakika uzaklıkta bulunmaktadır.
Hz.Ömer Türbesi, Tarihi Girne Limanı, Girne kalesi, St.Hilarion Kalesi, Bufavento kalesi, Ballapais Manastırı gibi büyüklü, küçüklü tarihi eserlerin arasında yer almaktadır.


Daha Büyük Görüntüle

İLETİŞİM
Adres: 16, Hasan Esat Isik Str. - Girne North Cyprus
Tel: (+90 392) 815 48 01
Faks: (+90 392) 815 39 80