ADA BEACH HOTEL

ADA BEACH HOTEL

Ada Beach Otel sunduğu rahat ortamı ve yüksek standartlı odaları yanında misafirlerimize güzel bir tatilin gerektirdiği kişisel hizmet verecek şekilde kurulmuştur.Girne‟nin en güzel sahilinde bulunan otelimiz çocuklu aileler ve sakin bir tatil arayanlar için ideal bir konumdadır.
ADA BEACH HOTEL Girne şehir merkezine sadece 5 km mesafede ,kendine ait plajında güneşlenmek ve dinlenmek için geniş imkanlar sunmaktadır.Geniş terasımızda güneşlenebilir, Kuzey Kıbrıs‟ın romantik ikliminde havuzumuzda yüzebilir ve otelimizin eşsiz kokteyllerinin tadını çıkartabilirsiniz.Tamamen yenilenmiş 63 standart oda ,7 suite ve 6 jakuzili luks odamız ile hizmetinizdeyiz.

OTELİN KONUMU
ADA BEACH HOTEL’ in konumu ile Kuzey Kıbrıs‟ın sahillerini tarihi ve turistik mekanlarını kolaylıkla gezme şansını bulabilirsiniz. St. Hilarion Kalesinin büyüleyici manzarası ile Girne‟yi zirveden görebilir. Lüks yatların, balıkçı teknelerinin ve cafelerin bulunduğu turistlerin vazgeçilmez yeri Girne Limanında gezebilir. Tarihi Girne Kalesini görebilirsiniz.Kendisine özgü bahçeleri ve kıbrısın meşhur kokulu çiçekleri ile ünlü Karmi İngiliz köyünde güzel bir yürüyüş yapabilir, Kıbrısa özgü içeceklerin tadına bakarak unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. ADA BEACH HOTEL şehir merkezine 4 km, Ercan Havaalanına 40 km, Larnaka Havalimanına 50 km uzaklıktadır.

OTELİN HARİTASI

Daha Büyük Görüntüle

İLETİŞİM:
Adres: Karaoglanoglu Sehitlik Street, Alsancak Kyrenia,
Cyprus Tel: +90 (392) 821 82 36-7-8-9
Faks:+90 392 821 25 09